Кам’яні підвіконня

850.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Коли Ви вибираєте завершальні штрихи для проекту будинку, вибір на користь підвіконь з натурального каменю дуже простий. Перш за все, вони привабливі, функціональні, довговічні і не вимагають особливого догляду. Ці якості роблять їх кращим вибором практично для будь-якого стилю.

Але, як купити кам’яні підвіконня не переплачуючи посередникам? Відповідь проста, необхідно звернеться на пряму до виробника. Завод GRANIT-MRAMOR COMPANY виготовляє підвіконня з граніту і мармуру за цінами виробника. По мимо цього, ми надаємо послуги доставки і монтажу. Іншими словами, ми не працюємо через посередників. І наші клієнти отримують кращу якість, за максимально вигідними цінами.

Переваги підвіконь з каменя

Звичайно, існує кілька інших матеріалів для виготовлення підвіконь. Але, архітектори і дизайнери вибирають натуральний камінь з наступних причин:

  • Підвіконня з натурального каменю довговічні. Безумовно, прослужать кілька десятиліть після початкової установки. 
  • Твердість і щільність означає, що натуральні підвіконня ніколи не зігнутися. Крім того, можуть витримувати різні умови навколишнього середовища.
  • За ними також легко доглядати, в порівнянні з іншими матеріалами для підвіконь. А збереження краси підвіконня з натурального каменю, в буквальному сенсі варто зовсім небагато.
  • Безсумнівно, вони естетичні. До того ж, ми виробляємо підвіконня будь-якої форми і розміру.
  • Кам’яні підвіконня допомагають продовжити термін служби оточуючих стін і, особливо, вікон.
  • Підвіконня з натурального каменю збільшують вартість нерухомості. А в деяких випадках переживають будівля, в якому вони експлуатуються.

Граніт і мармур за своєю природою міцні, довговічні, водо- і грязеотталкивающие. А також, граніт зносостійкий як всередині приміщення, так і зовні. Також, Ви можете розраховувати на отримання кваліфікованих рекомендацій щодо вибору, встановлення та обслуговування підвіконь з натурального каменю від наших фахівців по каменю.