Кам’яні підвіконня від виробника

1,200.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Кам’яні підвіконня від виробника GRANIT-MRAMOR COMPANY – це гарантія якості, вигідні ціни і швидкі терміни. На наших виробництвах в Києві і Житомирі ми використовуємо найкращий граніт, мармур, травертин. Для виготовлення розкішних підвіконь для житлових і комерційних інтер’єрів.

Безумовно, підвіконня з натурального каменю як ніякий інший матеріал підкреслять дизайн кімнати. Мармур, граніт і травертин – найбільш часто використовувані камені при виготовленні підвіконь усередині приміщення. Сировина добувають по всьому світу. Тим часом, популярність українського граніту набирає обертів з кожним роком. Адже за якістю і вибору кольору, вони не поступаються закордонним родовищ. А в чому, навіть перевершують. Більша ж частина високоякісного мармуру знаходиться в родовищах Середземноморського регіону.

Підвіконня з граніту і мармуру 

Перш за все, поклади мармуру і граніту розрізняються за кольором, текстурі і малюнку прожилок. А фактичний вид сировини залежить від композитних порід. Саме вони формували родовище протягом мільйонів років. Деякі з найкрасивіших геологічних утворень зустрічаються в складчатом гірському хребті. Або ж, поруч з ним. Де нижні шари метаморфічних і магматичних порід були виштовхнуті вгору. Під дією сили зіткнення тектонічних плит.

Граніт і мармур щільні, надзвичайно тверді і стійкі до сильного тиску. Перш за все, блоки вирізані з кар’єрів, розрізають на слябів. За допомогою спеціального канатного троса. Далі, слябів розрізаються на плити. А після, на високоточному ЧПУ обладнанні виготовляються кам’яні підвіконня. Те, що було кам’яною плитою, тепер перетворилося на красиво оброблений підвіконня.

GRANIT-MRAMOR COMPANY виробляє підвіконня всіх форм розмірів з натурального каменю. Ми ретельно контролюємо процес виготовлення. Крім цього, ми пропонуємо послуги доставки і монтажу. Таким чином, GRANIT-MRAMOR COMPANY є комплексною роботу “під ключ”. Виключає посередників і зайві пере-плати для замовників. До того ж, наша компанія може запропонувати значні знижки на оптові замовлення.