Кам’яна стільниця

1,850.00 за м/п

Процес виконання замовлення

На ринку представлена велика різноманітність матеріалів для кухонних стільниць. Але, найпопулярнішим залишається кам’яна стільниця. Перш за все, мова йде про граніті, мармурі, кварці та інших. У кожного матеріалу є свої позитивні і негативні сторони. Наприклад, деякі з них дуже міцні. А інші можна подряпати або пошкодити. І деякі матеріали коштують набагато дорожче, ніж інші.

Протягом довгого часу граніт залишається кращим матеріалом для стільниць. Граніт додає елегантності дизайну інтер’єру. Навіть скромні кухні здаються розкішними, коли вони прикрашені красою гранітних стільниць.

Що особливого в гранітних стільницях?

  • Вологостійкість і термостійкість.
  • Дуже міцний і довговічний.
  • Підвищує цінність нерухомості.
  • Велика кольорова палітра.
  • Чи не примхливість в догляді.

Перш за все, як один з найбільш твердих природних каменів, граніт неймовірно міцний. Що робить його ідеальним для кухонних кам’яних стільниць. До того ж, натуральний камінь додає елемент розкоші простору. Це також один з найбільш стійких до подряпин і термостійкий природний матеріал.

Дерево і натуральний камінь – фантастична пара. Якщо ви віддаєте перевагу матові поверхні, зверніть увагу на шліфований граніт. Такий вид обробки виходить в результаті шліфування кам’яної стільниці. До отримання гладкою, рівній поверхні з матовим покриттям. Безумовно, дизайнерської рішення поєднувати стільниці з шліфованого Неверовского лабрадориту з дерев’яним кухонним гарнітуром, представлених на фото, переросло в шикарний лофт.