Кам’яна стільниця з лабрадориту

2,000.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Лабрадорит – популярний декоративний камінь. До того ж, вважається розкішним оздоблювальним матеріалом. Цей натуральний матеріал має унікальний зовнішній вигляд. Сама відмітна риса лабрадориту – його переливаються кольору, тим самим створюючи кам’яної стільниці з лабрадориту приголомшливий вид. Він буває з мерехтливими зеленими, синіми або сірими плямами прикрашають всю плиту. Незвичайна текстура утворює випадкові візерунки, що робить його таким естетичним. Також вважається, що лабрадорит володіє якоюсь цілющою енергією. 

Крім яскравих якостей, цей природний матеріал так само чудовий, якщо проаналізувати його з точки зору будівництва. Перш за все, камінь дуже витривалий і довговічний. Якщо ви розмістите кам’яну стільницю з лабрадориту на кухні, то можете бути впевнені, що вона не подряпати. Крім того, матеріал не пористий. Ви можете нарізати прямо на столі. Або поставити стільницю в дуже вологому місці, наприклад у ванній, не турбуючись про збереження. Безперечно, граніт-лабрадорит дуже міцна гірська порода. Тому, кам’яна стільниця з лабрадориту – гідна інвестиція.

На складі GRANIT-MRAMOR COMPANY в Києві ви можете побачити весь асортимент українського лабрадориту. Або ж, перейдіть в каталог граніту на сайті. Лабрадорит особливо підходить для кухонних стільниць, підвіконь, фасадного облицювання, ступенів. А також, для багатьох інших предметів розкішного екстер’єру або інтер’єру. Якщо вас цікавить вартість виробів з лабрадориту, просто зв’яжіться з нами. Ми будемо раді надати вам відмінний сервіс та продукцію відмінної якості.