Кам’яна стільниця для ванною

1,400.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Якщо ви хочете, щоб ваша ванна кімната нагадувала про розкіш, вибирайте натуральний камінь. Кам’яна стільниця для ванної кімнати стане прекрасним естетичним центром всього простору. Але вибір відповідного каменю для стільниці у ванну може виявитися складним завданням. Крім того, які стилі вам подобаються, важливо враховувати практичність. Більш пористі камені можуть не підійти для кімнати з такою великою кількістю води і пари. Отже, які натуральні камені найкраще підходять для стільниць для ванних кімнат? Давайте розглянемо декілька популярних варіантів.

 Безумовно, у ванній варто встановити граніт або мармур. По-перше, це інвестиція в разі продажу нерухомості. Природний камінь – це будівельний матеріал преміум-класу. Який є втіленням розкоші. По-друге, стільниці з граніту та мармуру абсолютно унікальні і немає двох однакових стільниць. Крім того, стільниці для умивальника повинні грати подвійну роль. А саме, бути міцними і витримувати вплив води, мила і косметики. А також, служити просторій робочої поверхнею в ранкову годину пік у ванній кімнаті. Тут не місце для ніжних, пористих і легко офарблюються.

Чому для стільниці у ванну вибирають граніт?

Натуральний граніт надає кухні природну привабливість, з якої не може зрівнятися жоден штучний матеріал. Цей природний матеріал відмінно підходить для стільниць. Перш за все, він стійкий до нагрівання, подряпин, і плям.

Переваги граніту:

  • Міцний і довговічний
  • Збільшує вартість нерухомості
  • Унікальний зовнішній вигляд
  • Не вимагає особливого догляду
  • Стійкий до подряпин

Наша команда фахівців буде рада запропонувати Вам, наш великий асортимент граніту. А виробничі потужності GRANIT-MRAMOR COMPANY дозволяють виготовляти вироби в рекордно швидкий термін. До того ж, ми здійснюємо виїзні виміри, доставку продукції і монтаж. Тим самим позбавляючи Вас від зайвого клопоту. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом!