Кам’яна стільниця для кухні

1,900.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Кухонна стільниця – один з найважливіших елементів більшості кухонь. За даними вчених, людина у віці від 18 років і старше витрачає в середньому не менше 40 хвилин в день на кухні. Звичайно, більшість з нас шукає стильну, висококласну і модну стільницю. Коли справа доходить до вибору відповідної кухонної стільниці, необхідно відповісти на безліч питань:

  • Яка стільниця буде вигідним вкладенням?
  • Скільки коштує кухонна стільниця?
  • Яка стільниця найміцніша?
  • Який найкращий матеріал для кухонної стільниці?

GRANIT-MRAMOR COMPANY своєму розпорядженні широкий вибір натуральних каменів. Які можуть стати гарною відправною точкою для ремонту. Популярні варіанти для кам’яної стільниці для кухні:

  • Граніт
  • Мармур
  • Кварцовий агломерат
  • Травертин

На сьогоднішній день існує безліч модних дизайнерських кухонь. Мода може впливати на наш вибір, але міцність також дуже важлива. Граніт – найміцніший матеріал серед інших варіантів для стільниць. На другому місці по міцності – мармур. Інші матеріали слідують за цими двома. Якщо ви шукаєте щось висококласне, елегантне, стильне і витончене. А також те, що додасть позитивного настрою на вашій кухні, ви можете подумати про покупку гранітної стільниці.

Кам’яна стільниця для кухні з граніту легко поглинає тепло, стійка до подряпин і плям. До того ж, цей водовідштовхувальний камінь легко чиститься. Найчастіше, гранітна стільниця для кухні складається з двох-трьох частин, товщиною 3 см. Такі розміри роблять її вельми функціональної для використання в якості безшовного матеріалу для кухонної стільниці і острівців. Безумовно, граніт – це одна з кращих твердих поверхнею на землі. Цей дорогоцінний дар землі – ідеальний вибір в якості кам’яної стільниці для кухні або кухонного острова.

На київському складі GRANIT-MRAMOR COMPANY ви побачите велику різноманітність граніту для стільниць. Наші висококваліфіковані майстри виготовлять на вашу індивідуальним проектом стільницю будь-якої складності. Більш того, здійснять доставку і монтаж якісно і в швидкі терміни. Що б замовити розрахунок кошторису проекту зателефонуйте нам за номером +38 (068) -777-88-01. Або ж, зв’яжіться з нами будь-яким зручним месенджер.