Камін з мармуру

8,000.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Ви хочете встановити камін в своєму будинку? Незалежно від того, ви тільки будуєте або робите ремонт у своєму будинку камін стане акцентом будь-якого простору. А так же, задасть тон і відповідну обстановку всьому приміщенню. Перш за все, вибираючи який матеріал використовувати для каміна, зверніть увагу на кілька переваг каміна з мармуру:

1. Мармурові каміни привнесуть в ваш будинок красу і тепло.

Мармур відомий своїм розкішним і елегантним зовнішнім виглядом. До того ж, це один з найпопулярніших видів каменю, для створення красивих елементів будинку, включаючи каміни. Безсумнівно, якщо ви хочете додати відчуття затишку і візуальної привабливості, мармуровий камін створить цю атмосферу. Найчастіше, камін є центром вітальні. А мармур додасть той самий ефект вишуканості, який ви бажаєте.

2. Каміни з мармуру легко чистити і обслуговувати.

Ще одним ідеальним перевагою мармурових камінів є те, що їх легко чистити. Якщо на нього пролилася сажа, напої, їжа або інші забруднення, його легко очистити вологою ганчіркою. Щоб уникнути накопичення пилу, всього лише протирайте тканиною приблизно раз в тиждень. І мармурове покриття буде завжди сяяти.

3. Мармурові каміни мають безліч варіантів.

Каміни з мармуру використовувалися протягом всієї історії через їх довговічності, але також і через їх різноманітності. Цей натуральний камінь привносить багату красу з давньої архітектури в сучасне мистецтво. Від розмаїття квітів до стилю каміна, мармур може надати величну і позачасову красу будь-якій кімнаті.

4. Каміни з мармуру стійкі до нагрівання і вогню.

Мармур – твердий, щільний камінь, не схильний до впливу тепла. А це робить його ідеальним кандидатом для каміна. Більш того, він не тільки вогнестійкий, але і водостійкий. Тому, якщо ви випадково проллєте на нього воду, це не зіпсує його.

5. Мармурові каміни довговічні.

Природні камені, такі як мармур і вапняк, відомі своєю міцністю. Це важливо, коли ви шукаєте довговічні матеріали. Оскільки цей камінь має особливу невразливістю і стійкий до високих температур, він використовувався в багатьох старовинних особняках і палацах.

6. Каміни з мармуру підійдуть для будь-якого дизайну інтер’єру

Мармурові каміни можуть відповідати будь-якого стилю вашого будинку. Це може бути класичний, кантрі, арт-деко, сучасний мінімалізм або будь-який інший. Якщо ви шукаєте візуально приголомшливі каміни, які створять бажану атмосферу, мармур – відмінний вибір. Ви можете вибрати просто облицювання каміна, або дизайнерський камінний портал. Або облицювати мармуром всю стіну над каміном.

Команда GRANIT-MRAMOR COMPANY допоможе розробити камін вашої мрії відповідно до бажаного стилем. Крім цього, наші інженери спроектують і виготовлять всі деталі на високоточному ЧПУ обладнанні. Далі, фахівці монтажу проведуть доставку і установку всіх елементів вашого вишуканого і величного каміна. Звичайно, якщо у вас виникнуть додаткові питання про мармурових камінах, ми будемо більш ніж раді допомогти. Телефонуйте за номером (068) -777-88-01. Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

 

Sending
User Review
0 (0 votes)