Показано 1–12 із 13

Гранітна бруківка

Бруківка пиляна з Габро

600.00 за м/п
600.00 за м/п

 Гранітна бруківка пиляна

Пиляна гранітна бруківка – найбільш довговічне дорожнє покриття у вигляді прямокутних, плоских брусків однакового розміру і форми. Вона має неймовірно широку сферу застосування і може використовуватися для благоустрою ділянок та оздоблення приміщень. Перш за все, привертає практичністю і ідеальним збігом розмірів. Розпилу піддаються всі шість площин. Іншими словами, за рахунок цього даний вид по простоті укладання схожий з промислової тротуарною плиткою. Крім того, по декоративності і довговічності пиляна гранітна бруківка багаторазово перевершує свою більш бюджетну «конкурентку». Найголовніше, технологія термообробки надає поверхні анти-ковзаючі властивості, за рахунок відшарування верхнього шару граніту під дією високих температур. До того ж, така продукція красива, безпечна і зручна в роботі. 

Області застосування і особливості

Граніт підходить для укладання як на стіни, так і на підлогу. А також в деяких випадках, актуальним може бути його використання у вигляді покриття навіть колон і сходів. Активно застосовується цей натуральний камінь в ландшафтному дизайні і дорожньому будівництві.

Гранітна бруківка пиляна підходить для покриття:

  • доріжок під’їздів;
  • бордюрів і місць для паркування;
  • пішохідних тротуарів;
  • автомобільних доріг;
  • облагородження міських скверів, набережних і площ.

Нерідко брусчатка из гранита застосовується для великих тематичних парків. А так же, торгово-розважальних центрів, храмів, кінотеатрів тощо. Крім того, її використовують для облаштування фонтанів, басейнів, альтанок. 

У порівнянні з більш дешевим покриттям, гранітна бруківка значно стійкіше до окислювального дії атмосферних явищ. І різним вібраціям і тиску, серйозних навантажень, температурних перепадів. При цьому не виділяє в навколишнє середовище ніяких шкідливих хімічних речовин. Тим часом, яку виготовляють зазвичай з твердих гірських порід бруківка має мінімальний знос і дуже високу несучу здатність.