Граніт КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

   Граніт Костянтинівський “Kostyantynivsky” родом з півдня Миколаївської області. Перш за все, даний сорт складається з калієвого польового шпату, кварцу, пироксена, буттям і інших схожих за властивостями мінералів. Він володіє спокійним сірим кольором з темними вкрапленнями. А також гладкою поверхнею з дрібнозернистим кристалічним візерунком. Саме 1 клас радіоактивності дозволяє активно використовувати його в житлових приміщеннях. А завдяки стійкості до палючому спеці з морозом і Водовідштовхування він витримає навіть екстремальні кліматичні умови.

Так що сфери його використання воістину безмежні. А саме, це як обробно-фасадні роботи в ін- і інтер’єрах, так і монолітні галузі будівництва. До слова, це сорт використовувався при облицюванні станції «Майдан Незалежності» в Києві. А з недавніх пір він також застосовується для виготовлення всіляких архітектурних прикрас. Крім того, з цього каменю часто роблять ступені, балюстради, підвіконня, стільниці, бордюри, стовпи, огорожі та багато іншого.

Тож не дивно, що даний сірий граніт так затребуваний на зовнішньому і внутрішньому ринку будівельних матеріалів. Адже до всього іншого граніт Костянтинівський не токсичний і екологічно чистий. І одночасно володіє відмінними декоративними якостями. Тим часом вигідно підкреслити які можуть різні типи обробки. Тому з цієї породи можна виготовити будь-яку продукцію високої якості і рівня декоративності. Найголовніше – звернеться до надійної команді професіоналів. GRANIT-MRAMOR COMPANY є одним з лідерів-виробників виробів з натурального каменю на вітчизняному ринку. З 2012 року ми реалізовуємо проекти різних масштабів і рівнів складності як в Україні, так і за її межами. Тому досвід наших майстрів в сукупності з вашими ідеями дозволить створити воістину унікальний шедевр, який стане візитною карткою будь-якого оздоблення!

Технічна характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Об’ємна вага 2650 кг / м3
  3. Водопоглинання: 0,13%
  4. Міцність на стискання: 160 MPa
  5. Міцність при згині: 24 MPa
  6. Стираємість: 0,13 г/см2