Гранітна стільниця для барбекю

1,700.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Вуличні кухні – прекрасне доповнення до будь-якого дому. Для прийому гостей або просто ви любите проводити час на свіжому повітрі. Перш за все, відкрита кухня не тільки розширює життєвий простір вашої родини, але і додає цінність вашого будинку. Крім того, готувати на літній кухні простіше і корисніше. І звичайно, гранітна стільниця для барбекю стане справжньою родзинкою в дизайні.

Коли справа доходить до побудови літньої кухні, деякі предмети інтер’єру розглядаються як самі собою зрозумілі. Наприклад, гриль з нержавіючої сталі для барбекю, кам’яне облицювання або садові меблі з дерева. До того ж, використання предметів з натуральних матеріалів, таких як камінь і дерево, гармонізують відчуття природи внутрішнього дворика літньої кухні. Безумовно, ці предмети також дружні до землі, що завжди є перевагою.

Ще один предмет, який слід враховувати на літній кухні, це стільниця. Вам потрібно щось, що забезпечить достатньо місця для приготування та подачі їжі. При цьому, витримуючи суворі погодні умови і екстремальні температури. Ось чому гранітні плити – кращий вибір для домовласників з вуличними кухнями. Граніт – екологічно чистий матеріал, розрахований на тривалий термін служби.

Наша команда допоможе вибрати необхідний колір граніту, в залежності від ваших уподобань. Це може бути – червоний, зелений, коричневий, чорний граніт. Всі вони мають 2 рівень радіації, що робить їх безпечними для людини.