Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Гранітна бруківка

granitnay-bruschatka-kolotaya-7 Граніт відноситься до найбільш популярних і надійних будівельних матеріалів. Крім того, використання його для облаштування доріг почалося ще в глибоку давнину. Першим прототипом бруківки з граніту вчені вважають примітивно оброблені шматки, які укладалися кілька тисячоліть тому в древній Греції і Римі.

 Тим часом, за цей час було винайдено безліч дешевших і менш практичних аналогів. Однак і зараз благородний granite залишається поза конкуренцією. Чому ж так затребувана бруківка гранітна від виробника, ціна якої вище в порівнянні зі звичайною тротуарною плиткою з бетону?
Легендарний матеріал бруківка з граніту завжди в моді. Тим більше, натуральний камінь завжди був втіленням надійності, міцності і незламності. Та й, його відмінні експлуатаційні характеристики підтверджені часом і мільйонами людей.

Переваги гранітної бруківки

  • granitnaya-bruschatka-pilenaya#23Довговічність. По-перше, це одна з найміцніших гірських порід. Камінь стійкий до стирання, до температурних перепадів, до тертя і ударів. Крім того, бруківка практично не вбирає вологу. Отже, не руйнується при низьких температурах. А вантажопідйомність граніту, набагато вище в порівнянні з асфальтовим покриттям. Навіть при інтенсивному механічному навантаженні термін служби каменю складе не менше 50-70 років. Та й, на практиці він вимірюється століттями. До того ж не дарма, старовинні бруковані вулички і площі в європейських містах зроблені саме з граніту. Згодом, в процесі усадки грунту бруски каменю не покриває тріщинами, на них не утворюються розломи і деформації.
  • Практичність. По-друге, при необхідності покриття може легко бути демонтовано. І перенесено або ж укладено заново на тому ж місці. Найголовніше, це виступає незаперечною перевагою для ділянок, через які проходять різні комунікації. Аналогічним чином, при пошкодженні декількох елементів вони легко замінюються. Тобто, без необхідності демонтажу великих фрагментів. Звичайно, це – важлива перевага в порівнянні з асфальтом або бетоном. Та й, технологія мощення привертає простотою і не має на увазі залучення габаритної спецтехніки. Найчастіше укладання проводиться зусиллями кількох майстрів.
  • Рентабельність. По-третє, цей матеріал дійсно дуже надійний і купується «на століття». Таким чином, гранітна бруківка з більш високою ціною в перспективі виявляється набагато дешевше бюджетної тротуарної плитки. Крім того, зникає необхідність частої заміни вуличного покриття. Тому, це допомагає заощадити на придбанні плитки і оплаті послуг укладальників. На закінчення, зовнішній вигляд такого покриття завжди бездоганний і асоціюється з благополуччям і стабільністю.

Види гранітної бруківки

granit-bruschatkaТим часом, на сучасному ринку представлено кілька різновидів даного матеріалу. Який відрізняється зовнішнім виглядом і технічними характеристиками. Перш за все, колірна гамма каменя залежить від його родовища і забарвлення польового шпату. Серед популярних кольорів: сірий граніт, сірий з темними або світлими прожилками, коричневий, бурий, чорний, білий. Але, фаворитом продажів є традиційний сірий, з вкрапленнями різного кольору. Наприклад, сіра гранітна бруківка Покостовського родовища.

 

 

 Ми пропонуємо такі види гранітної бруківки оптом і в роздріб:

   1. Пиляна бруківка
   2. Колота бруківка
   3. Пиляно-колота
   4. Галтована

Яку бруківку з граніту обрати?

Читати далі

granitnay-bruschatka-kolotaya-1 Звичайно, гранітна бруківка (ціна якої в повній мірі виправдана) виглядає дуже мальовничо і надає території респектабельність. По-перше, з її допомогою можна облагородити двір або зону відпочинку. По-друге, об’єднати загальною архітектурної стилістикою всі наявні об’єкти. Перш за все, для любителів правильної геометрії підійде пиляна бруківка, з чіткими стиками і рівною поверхнею. Але, якщо вам до душі творчий безлад, краще зупинитися на пилено-колотій брцківці з граніту.

 У висновку, важливу роль при створенні завершеної композиції грає правильно підібраний бордюрний камінь. Аналогічним чином, він привносить логічну завершеність і розмежовує пішохідні та зони газону. Для отримання гармонійного ансамблю рекомендується купити бруківку гранітну від виробника, яка буде за кольором збігатися з відтінком бордюрів. Крім того, для укладання краще вибирати рівну місцевість, без западин і горбів. При цьому для прискореного відводу води буде потрібно незначний ухил від центру до країв.

Купити гранітну бруківку від завода-виробника GRANIT-MRAMOR COMPANY в Києві, в Україні.

bruschatka-red-lezniki-1 Перш за все, ми дотримуватися всіх міжнародних стандартів якості та екологічної безпеки. Крім того, сьогодні український граніт дуже затребуваний як на міжнародному, так і на внутрішньому ринку. У нашій країні розроблені і успішно використовуються багато родовищ граніту в яких видобуваються породи «всіх кольорів веселки». Отже, це відкриває перспективи для реалізації найамбітніших проектів з використанням бруківки гранітної від виробника оптом чі в роздріб, за доступною ціною. Звичайно крім виробництва, ми надаємо послуги доставки і укладання обраної Вами бруківки у всіх містах України.