Граніт ТОКІВСЬКИЙ

CARPAZI

Родовище: Україна

Колір: червоний

Category:

Процес виконання замовлення

 Червоний Токівський граніт «Carpazi» – це сорт благородного коричнево-червоного кольору. Камінь видобувають в Токівському кар’єрі Дніпропетровської області без об’ємних вибухів. А це означає, що його структура і властивості не порушуються. Так що темні маленькі інкрустації мінералів рівномірно розподіляються на всій дрібнозернистої поверхні. І створюють відмінну рису для цього каменю – ефект мозаїки.

Через таку високу декоративності, а також міцності і неістіраемості він дуже популярний в ряду архітектурних і будівельних робіт. Так як вироби з нього простоять століття без якогось спеціального догляду. Також він має високу стійкість до механічних впливів ззовні. І все це – завдяки твердому мікрокліна, плагіоклазу і кварцу в складі.

До слова, відомим пам’ятник Івану Франку у Львові виконаний з цього елегантного матеріалу. Однак, даний червоний граніт відносять до другого класу небезпечності згідно з радіаційного фону. Тому використовують його переважно в зовнішній обробці і ландшафтному дизайні – садово-парковому і міському. Мощення такою бруківкою доріжок і вулиць забезпечить витончене і довговічне покриття. А гранітна плитка та мозаїка зроблять урочистим будь-який фасад. Особливо в своєму близькому до бордового відтінку. Також часто його застосовують для виготовлення парадних сходових ступенів і балюстради, зовнішніх декоративних виробів у вигляді колон, арок, скульптур, ваз, лавок. До того ж, даний сорт добре переносить різні види обробки.

Тож не дивно, що граніт «Ток» так широко популярний і за межами України. Підприємство GRANIT-MRAMOR COMPANY буде рада запропонувати нашим клієнтам консультацію щодо вибору підходящого каменя, сорти, способу обробки і не тільки. Ми виготовимо виріб будь-якої складності за типовим проектом або під ключ, згідно з вашим баченням. А також організуємо доставку в строк і високоякісний монтаж на об’єкті в будь-якому регіоні України!

  • Бруківка з граніту Токівський
  • Плитка з граніту Токівський

Характеристика:

  1. Клас природної радіації: 2 клас
  2. Питома вага: 2670 кг / м3
  3. Водопоглинання: 0,55%
  4. Міцність на стиск: 225 MPa
  5. Міцність при згині: 19 MPa
  6. Стираність: 0,26 г / см2