Граніт ТАНСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

 Граніт Північно-Танський “Greenish Tansky” видобувають в Черкаській області недалеко від Танського родовища. Він має сіро-кремовий відтінок, зеленуватий відлив. А іноді і коричнево-червоні вкраплення, розкидані по текстурі каменю. У той же час, його зернистість слабо виражена, що надає плавності окрасу. Перш за все, таку комбінацію точно не назвеш нудною! До слова, такий вигляд забезпечують входять до складу плагиоклаз, микроклин, біотит і кварц. Вони ж грають ключову роль в його відмінною міцності і стійкості до негативних факторів навколишнього середовища. Більш того, даний сорт стійкий не тільки до впливу природних явищ. Але і до механічних пошкоджень і різних хімічних подразників.

Однак граніт Танський відносять до 2 класу радіоактивності. Тому фахівці рекомендують застосовувати його переважно в зовнішнім облицюванні і ландшафтному дизайні. А там точно є де «розвернутися» даного сірому граніті! Це може бути облицювання вуличних камінів-барбекю і стільниць до них. Звичайно, садові арки, зовнішні підвіконня, колони і балюстради терас і альтанок. А також парадні сходи, цоколя і фасади будівель. Безумовно все це буде виглядати надзвичайно красиво і надовго збереже свій зовнішній вигляд. Адже рівень стирання становить всього 0,1 г/см, а небажане водопоглинання одно 0,35%.

 GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує вашій увазі повний каталог виробів з даного сірого граніту: слябів, плитку, бруківку, бордюри і багато іншого. Ми можемо прикрасити ваш фасад дрібної мозаїкою, вимостити доріжку. Крім цього, виконати облицювання фонтану і встановити витончені вази. А також встановити скульптури та інші декоративні вироби прямо в вашому саду. Наші оптимальні ціни і індивідуальний підхід порадують вас співвідношенням «ціна-якість». У той час як висококваліфіковані фахівці допоможуть вам підібрати родзинку вашого гарнітура. А також проведуть професійний монтаж на об’єкті з мінімальними витратами.

Харктеристика:

  1. Клас природної радіації: 2 клас
  2. Питома вага: 2600 кг / м3
  3. Водопоглинання: 0,35%
  4. Міцність на стиск: 155-213 MPa
  5. Стираність: 0,1 г / см2