Граніт СОФІЇВСЬКИЙ (СІРИЙ)

/ SOPHIYVSKY 

Родовище: Україна

Колір: сірий

Category:

Процес виконання замовлення

 Граніт Софієвський “Sophiyvsky» в сірому варіанті відбувається з Миколаївської області. А кар’єр його видобутку відноситься до елітних родовищ дорогого каменю. І цей сорт і справді виглядає дорого. Вишуканий сірий колір розбавляють ніжно-рожеві вкраплення. А зерна плагіоклазу середнього розміру рівномірно розподілені по поверхні. Не дивно, що така стильна забарвлення і фактура вдало впишеться в будь-який оздоблення. Крім того, не порушуючи закони жодного стилю.

Перш за все, цей сірий граніт міцний, надійний, довговічний і екологічно чистий. Більш того, він абсолютно безпечний за рівнем радіації. До того ж, вироби з нього не вимагають особливого догляду, легко піддаються всім типам обробки і стійкі до появи подряпин, відколів та інших пошкоджень. А також стійки до всіх видів агресивних впливів, не вбирають вологу і запахи, не вигоряють на сонці. Тому дану породу повсюдно використовують для виготовлення плитки, бруківки, бордюрів, облицювальних плит. Крім цього, для стільниць і підвіконь з цікавими фасками, камінних порталів і т. Д. А досвідчені майстри не менш активно використовують його і для виготовлення архітектурних елементів: колон, арок, сходів, балясин з різьбленими поручнями, декоративних куль.

Наприклад, блискучий склад фахівців GRANIT-MRAMOR COMPANY знає всі тонкощі обробки такого каменю. У той час як актуальні високотехнологічні інструменти допомагають втілити їх знання на практиці. Тому, за вашим бажанням ми розробимо проект повністю по вашому ескізу і параметрам. А потім підберемо набір матеріалів відповідних форм, розмірів і характеристик. І втілимо ідею в життя без найменших огріхів і помилок! Ви не тільки будете впевнені в ретельному контролі якості кожного етапу виробництва. Але і будете приємно здивовані співвідношенням оптимальної ціни і кращої якості!

  • Стільниця з граніт Софіївський (сірий)

Технічна характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2500-2700 кг/м3
  3. Водопоглинання: 0,1-0,4%
  4. Міцність на стиск: 172-219 MPa
  5. Стираємість: 0,15-1,2 г/см2