Граніт РОГІВСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

 Зелений граніт Рогівський «Rogovske» з Житомирської області має спокійний зелений окрас з сірими включеннями мінералів і середню зернистість. Він дуже популярний в ряду архітектурних, дорожніх і будівельних робіт. Адже через міцності і твердості вироби з нього простоять століття без деформації і особливого догляду.

Також він має високу стійкість до механічних впливів ззовні. А надмірно низькі і високі температури не впливають на нього. Так само як і волога, лужні кислоти. Він не вивітриться, що не вицвіте. До того ж не утворює тріщин і відколів на своїй поверхні. Так що, наприклад, мощення такою бруківкою доріжок і вулиць забезпечить довговічне покриття. А гранітна плитка та мозаїка додадуть стриманого витонченості фасадам будівель. Також цей зелений граніт часто застосовують для виготовлення парадних сходових ступенів і балюстради, зовнішніх декоративних виробів у вигляді колон, арок, скульптур, ваз, лавок.

А завдяки 1 класу природної радіації вироби з нього також будуть радувати око будинку. І мова не тільки про стільниці, підвіконнях та інших прикрасах гарнітура, а й про настеннной і підлоги облицюванні кімнат. До того ж, даний зелений граніт добре розпилюється без крошения граней і кутів, що дозволяє виробляти дрібні виразні деталі. Наприклад, різьблені сходові поручні або фігурні фаски. Камнеобробний завод GRANIT-MRAMOR COMPANY буде рад запропонувати нашим клієнтам будь-яку обробку даного сорту, і не тільки. Ми виготовимо виріб будь-якої складності за типовим проектом або під ключ, згідно з вашим кресленням. А також організуємо доставку в строк і високоякісний монтаж на об’єкті в будь-якому регіоні України! Вироби з даного мінералу ненав’язливого відтінку будуть радувати своєю практичність і естетикою не одне покоління вашої родини!

Характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2710 кг/м3
  3. Водопоглинання: 0,18%
  4. Міцність на стиск: 223-255 MPa
  5. Стираність: 0,48 г/см2