Граніт ПОКОСТІВСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

Граніт Покостівський “Grey Ukraine” з Покостівського родовища – це високоміцний сорт, який використовують для мультімасштабних проектів. Як правило, сірий граніт – це зовнішня і внутрішня облицювання станцій метро, ​​ж.-д. вокзалів, аеропортів, парків, адміністративних будівель. А також плити мощення – садових доріжок, тротуарів і міських площ.

Адже його поклади розподілені так, що дозволяють отримувати великі цільні блоки. А це має на увазі видобуток великоформатних слябів без пошкоджень. Що в наслідок допоможе уникнути швів і неестетичних стиків при монтажі. Що стосується забарвлення, цей сорт широко застосовують там, де не потрібні яскраві і різкі контрасти. Природа наділила його вишуканим світло-сірим кольором. А білі і чорні вкраплення на рівномірному спокійному тлі створюють ефект мерехтіння. І все це завдяки мінералів, що входять до складу: мікрокліна, плагіоклазу, кварцу, біотиту і іншим. Так, плямисті підвіконня будуть виглядати ефектно, але не перетягнуть на себе зайву увагу. Крім того, ряба поверхню робочих поверхонь (стільниць, столів, барних стійок) приховає не тільки наслідки щойно приготовленої їжі. Але і будь-які дрібні забруднення.

Також, даний сірий граніт має високу вологостійкість і здатністю витримати температуру до 800 ° C. Тому він не вицвіте, що не вигорить на сонці, не вбере запахи і плями. Та й збереже свій первісний вигляд понад 100 років. Не дивно, що цей дрібнозернистий сорт вважають одним з найміцніших в світі. Адже експорт породи в Європу і стани СНД просто колосальний! Крім того, він підходить для розколювання. А завдяки щільній структурі дефекти малоймовірні. Фахівці GRANIT-MRAMOR COMPANY знають всі особливості даного сірого граніту. А тому можуть висікти вироби будь-якого розміру, форми та конфігурації для своїх клієнтів. За типовим проектом або під ключ!

  • Сходи з граніту Покостівський
  • Бруківка з граніту Покостівський

Характеристика Покостівського граніту:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2740 кг / м3
  3. Водопоглинання: 0,24%
  4. Міцність на стиск: 220 MPa
  5. Стираємість: 0,64 г / см2