Граніт ОМЕЛЯНІВСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

Червоний граніт Омелянівський «Rosso Toledo» – це унікальний сорт червоно-оранжевого кольору з Омелянівського родовища. Якщо добре придивитися, то візерунок з темних вкраплень кварцу і буттям створює цікаві брижі. А середня зернистість робить її майже об’ємною. Варто відзначити, що в обробці цей тип граніту досить складний через високу твердості. Однак це також означає, що після остаточної поліровки він надовго збереже свій блиск.

Більш того, він буде однаково стильно виглядати як в гладко полірованому. Так і в шорсткою варіанті «під старовину». Адже даний сорт, однойменний з вишуканим червоним вином «Толедо», завжди вважався матеріалом аристократів. Раніше його повсюдно використовували для оформлення міських пам’ятників історичного значення. А також відомих площ і адміністративних будівель. Але екологічність і перша ступінь радіоактивності дозволяє використовувати його в будь-який інший сфері будівництва.

Тому цей червоний граніт успішно застосовують як для зовнішньої, так і для внутрішньої обробки фасадів і цоколів, стін і підлоги, камінних порталів і робочих фартухів. А також для виготовлення сходових щаблів і балюстрад, стільниць і підвіконь різних форм і видів фасок. Адже він відмінно переносить спеку і морози, не вбирає вологу, агресивні кислоти і запахи. І ніякі механічні дії йому не страшні. Та й стираність сировини – мінімальна.

Тому підприємство GRANIT-MRAMOR COMPANY гарантує, що в довгостроковій перспективі придбання цього високоякісного сорту – це надійно і чудово красиво. Ми пропонуємо як опт для глобального будівництва, так і вроздріб для виготовлення певних елегантних елементів декору. Крім того, ми знаємо секрети технологій правильного монтажу будь-якого типу виробів і працюємо по всій Україні. А також реалізуємо як типові проекти, так і під ключ – швидко і якісно!

Характеристика:

Клас природньої радіації – 1 клас
Питома вага – 2,67 кг/м3
Водопоглинання – 0,31%
Міцність на стиск – 136-240 MPa
Міцність при згині – 21 MPa
Стираємість – 0,22 г/см2