Граніт НОВОДАНИЛІВСЬКИЙ

/ WITHERED

Родовище: Україна

Колір: червоний

Category:

Процес виконання замовлення

 Червоний граніт Новоданилівський «Withered» видобувають в с. Новоданилівка Кіровоградської області. Даний сорт може бути кардинально різними за загальним фону. Рідше – це пастельний рожевий, проте найчастіше – глибокий червоно-коричневе забарвлення з чорними вкрапленнями. Мабуть, завдяки відтінкам, що нагадує фарби осіннього листя, його назва означає «зів’ялий».

А завдяки своїй дрібно- або среднезернистой структурі його вважають відмінним декоративним матеріалом. До того ж, мінерали, з якого він переважно складається (польовий шпат, кварц, біотит), забезпечують йому завидну твердість. Тому він не деформується, не піддається корозії, не схильний до появи відколів і тріщин, майже не поглинає вологу. Також, він не розсиплеться від різких перепадів температур. В сумі все це забезпечить максимально тривалий термін служби будь-якого виробу. Більш того, він дуже легкий в обробці – його шліфують, колють, полірують, обробляють термічно. І найголовніше – в результаті він анітрохи не втрачає свого початкового кольору. До того ж, перший клас радіоактивності дозволяє застосовувати даний червоний граніт повсюдно.

Дуже часто його використовують для облицювання таких приміщень як: концертні зали, театри, кінотеатри, музеї. Завдяки йому, вони набувають воістину урочистий і величний вигляд. Також, його застосовують, по-перше, для зовнішньої (фасади, цоколі, вуличні каміни і фонтани) і внутрішнього облицювання (підлогові і настінні покриття, каміни, фартухи, ступені). По-друге, для виробів різної складності (барних стійки, балясини, столики, підвіконня, стільниці). І нарешті, для ландшафтного дизайну. Звернувшись в GRANIT-MRAMOR COMPANY, ви зможете придбати вироби преміум-класу без посередників і націнок. А наші майстри-професіонали виконають якісний монтаж в будь-якому куточку України і не тільки!

  • Сходи з граніту Новоданилівський

Характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2720 кг / м3
  3. Водопоглинання: 0,26%
  4. Міцність на стиск: 133-268 MPa