Граніт МАСЛАВСЬКИЙ

/ VERDE OLIVA

Родовище: Україна

Колір: зелений

Category:

Процес виконання замовлення

 Граніт Маславський “Verde Oliva» з Житомирської області користується великим попитом не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Адже його відносять до надміцним матеріалами. Він жаро- і морозостійкий, вогнетривкий, стійкий до вологи, кислот і стирання. Все це забезпечує виробам максимально тривалий термін есплуатаціі при мінімально сприятливих умовах. До того ж, він абсолютно безпечний і екологічно чистий. А завдяки першого класу радіоактивності його можна використовувати в будь-якому вигляді робіт.

Що стосується естетики, вишуканого забарвлення йому надають мінеральний склад з мікрокліна, плагіоклазу, кварцу, буттям і ін. Це насичена палітра зелених відтінків від салатового до смарагдового, з сірими або чорними включеннями. Звідси і назва, яке нагадує густу зелень оливкових плантацій. А середньозернистий структура в результаті обробки зробить малюнок плавним. Тому найбільшою популярністю він користується при внутрішній обробці приміщень. Адже полірована поверхня стін і підлоги, сходових ступенів і камінів, а також кухонних стільниць або ванних раковин буде неповторно мерехтіти при штучному освітленні, додаючи теплоти, затишку і елегантності всьому оздобленню.

У той час як в зовнішньому застосуванні він додасть декоративності будь-якого фасаду, цоколя або парапету. А в ландшафтний дизайн зелений граніт впишеться максимально органічно через свою колірної гами. Так, фонтани, вимощені доріжки, вуличні барбекю і підвіконня будуть продовженням природи у вашому саду. Якщо ви хочете побачити таку красу у себе в квартирі або приватному будинку, GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує вам продукцію високої якості, самобутній дизайн виробів і, до того ж, оптимальні ціни. При вашому бажанні ми з радістю розробимо проект по вашому ескізу і параметрам. Або запропонуємо на вибір широкий каталог типових виробів! І змонтуємо в будь-якому куточку України!

  • Барбекю з граніту Маславський
  • Сходи і сходи з граніту Маславський
  • Підвіконня гранітні з граніту Маславський
  • Стільниці з граніту Маславський

Характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2710 кг/м3
  3. Водопоглинання: 0,15%
  4. Міцність на стиск: 255 MPa
  5. Стираємість: 0,50 г/см2