Граніт ЛУКОВЕЦЬКИЙ

 / LUKOVETSKIY

Родовище: Україна

Колір: зелений

Category:

Процес виконання замовлення

Граніт Луковецький “Lukovetskiy” видобувається з кар’єра Луковецький Житомирської області. Це магматичних зелений граніт крупнозернистою структури. Крім того з незвичайними білими і бежевими включеннями. Мабуть, саме через них його часто називають «бежевим гранітом». Хоча основний фон грає всіма відтінками природного зеленого. А малюнок утворений цікавими сплетеннями прожилок по всій поверхні.

Перш за все складається порода з калієвого польового шпату, плагіоклазу, кварцу, буттям і інших мінералів. Іноді також присутні магнетити і зелені олівіни. Тим часом, відомі своєю міцністю, ці компоненти забезпечують йому такі якості. Це твердість, довговічність, термостійкість і відштовхування рідин і кислот. А також зносостійкість, стійкість до ультрафіолету і простота в догляді. Більш того, він екологічно чистий, так як в його складі немає токсинів. На додаток, він належить до першого класу радіаційної безпеки. Тому його спокійно використовують всюди. А саме, починаючи від інтер’єрів житлових приміщень, до міських парків, скверів, площ. Вази, колони, арки, балюстрада тераси – все буде виглядати елегантно, дорого і стильно.

Однак дана порода вважається дуже примхливою в обробці. Хоча результат точно варто того. Тому, якщо ваш вибір припав на цей гідний камінь, краще звернутися до команди висококваліфікованих фахівців. Таких, як в GRANIT-MRAMOR COMPANY. Адже наша команда досвідчених майстрів знає всі секрети обробки даного каменю, придбані багаторічним практичним досвідом. А новітнє цифрове обладнання дозволить виготовити з нього не тільки базові вироби. Наприклад, бруківку, слябів і плитку. Але і різноманітний асортимент товарів на будь-який смак. Для інтер’єру або ландшафтного дизайну. По готовому кресленню або по вашим індивідуальним проектом!

 • Сходи з граніту Луковецький
 • Підвіконня гранітні з Луковецького граніту
 • Стільниці з граніту Луковецький
 • Плити мощення з граніту Луковецький
 • Бруківка з граніту Луковецький
 • Барбекю з граніту Луковецький
 • Гранітна плитка з Луковецького граніту
 • Гранітні сляби Луковецького родовища

Характеристика:

 1. Клас природної радіації: 1 клас
 2. Питома вага: 2670-2930 кг/м3
 3. Водопоглинання: 0,04-0,16%
 4. Міцність на стиск: 130-150 MPa
 5. Міцність при згині: 29 MPa
 6. Стираємість: 0,5 г/см2