Граніт ЛЕЗНИКІВСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

   Червоний граніт Лезниківський «Maple Red» – це зазвичай яскраво-червоний камінь з вкрапленнями помаранчевих, рожевих і темно-коричневих кристалів. Завдяки середнії зернистості, малюнок дуже добре проглядається. А основний фон може варіюватися від темно-коричневого до малинового. Саме тому даний сорт пізнаваний, в першу чергу, через свою яскравості. А називають його «кленовим червоним».

Такий відтінок буде соковито виглядати як в класичному, так і в сучасному стилі. А в народі його називають прямо по родовищу – «Лезники». Також це найміцніший з червоних гранітів камінь. Так як він складається з твердих мікрокліна, кварцу і біотіта. Тому він зносостійкий, ударостійкий, термостійкий. Та й водопоглинання становить всього лише 0,18%. До того ж, він не змінює свій зовнішній вигляд протягом століть. І тому відмінно підходить для зовнішньої обробки і ландшафтного дизайну, а також для широкого внутрішнього використання.

Асортимент виробів граніту Лезниківський досить великий. Однак через високу щільності він дуже складний в обробці. Хоча для GRANIT-MRAMOR COMPANY – це не проблема. Адже завдяки нашому новітньому цифровому обладнанню ми проводимо повний цикл обробки каменю. А наші майстри роблять це з ювелірною точністю. Тому у нас Ви можете замовити не тільки традиційні матеріали – великоформатні сляби для мощення і плитку для декоративно-облицювальних робіт. А також вироби найскладніших конфігурацій – різьблені поручні і балясини зі ступенями, колони, фонтани, стільниці та підвіконня з різними типами фасок. І багато багато іншого. До того ж, цей червоний граніт використовують для всієї колотої продукції (бруківка і т.д.). І на закінчення, ми можемо запропонувати не тільки типові розміри продукції. Але і втілити в життя ваш унікальний замовлення за індивідуальними параметрами!

  • Сходи з граніту Лезники
  • Облицювання гранітом Лезники

Характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага 2650 кг / м3
  3. Водопоглинання: 0,18%
  4. Міцність на стиск: 135-260 MPa
  5. Міцність при згині: 31 MPa
  6. Стираємість: 0,24 г / см2