Граніт КИШИНСЬКИЙ

/ ROSA KYSHYN

Родовище: Україна

Колір: червоний

Category:

Процес виконання замовлення

 Червоний граніт Кишинський«Rosa Kyshyn» видобувають в Житомирській області. Цей граніт пишається насиченим рожевим, кораловим або бордово-червоним кольором. А дрібні світло-сірі, темно-коричневі або чорні включення створюють брижі на поверхні. Тим часом ефект якої підсилює рівномірна середньозернистий структура. Видобувають даний сорт без використання вибухівки, що дає можливість зберегти натуральну структуру.

Перш за все, граніт Кишинський дуже затребуваний в зовнішнім облицюванні в регіонах з суворим кліматом і екстремальними погодними умовами. Адже даний камінь не боїться ні аномальних температур, ні надлишкових опадів, ні ударів. А водопоглинання становить всього 0,25%. Тому в місцях з підвищеним навантаженням або з високою прохідністю йому немає рівних. Ну а облицювальну плитку на фасади, сходи та перила, кришки на забори – через роки все це буде мати не тільки відмінний зовнішній вигляд. Але і відмінні експлуатаційні показники.

Крім того, екологічність і перший клас безпеки дозволяють повсюдно використовувати його і в інтер’єрах. А саме, стільниці з кухонними фартухами, підвіконня, сходи, плитка на підлогу і стіни – в даному колірному рішенні все буде виглядати елітно і по-королівськи. А полірована блискуча поверхня буде сяяти навіть під штучним освітленням. Варто відзначити, що завдяки ексклюзивній палітрі і відмінним якостям, цей сорт досить дорогий.

Однак у нас ви можете придбати цей матеріал за оптимальною ціною. Адже GRANIT-MRAMOR COMPANY має власне виробництво по обробці натуральних каменів. Що дозволяє працювати без націнок і посередників. А це значить, що ми самостійно проводимо весь цикл робіт на високоточному цифровому обладнанні! Тому контроль над кожним етапом виготовлення вашого вироби вам забезпечений! Ми з радістю виконаємо ваше замовлення будь-якої складності і в будь-якій кількості.