Граніт КРУПСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

  Червоний граніт Крупський “Karmin” з Кіровоградської області має темно-рожевий або червоний фон. На якому контрастно переглядають червоні і чорні вкраплення. Іноді його також називають рожево або червоно-чорним українським гранітом. А завдяки великим зернам все це рівномірно розподіляється по поверхні. До того ж така незвичайна забарвлення і перший клас радіації дозволяють використовувати його всюди. І як облицювальної плитки, для мощення і виготовлення декоративних виробів. Причому як для екстер’єру, так і для інтер’єру. Адже йому не страшні сонячні промені, він не вицвіте і не вивітриться.

А завдяки що входять до складу мікрокліна, плагіоклазу, кварцу і біотиту він настільки міцний, що витримає будь-які екстремальні умови без деформації і корозії. До того ж, невибагливість у догляді і низьке водопоглинання дозволяє використовувати його для виготовлення різних захисних виробів. Це можуть бути і накривочні плити на цоколі і парапети, і кришки на паркан. А всередині його стійкість до утворення подряпин найчастіше береться «на озброєння» для виготовлення стільниць і інших робочих поверхонь, підвіконь, сходів, балясин. Та й як облицювання каміна він теж буде виглядати розкішно. До того ж, він повністю пожежобезпечний.

Компетентна команда спціалістів GRANIT-MRAMOR COMPANY знає усі тонкощі обробки подібних каменів. У той час як актуальні високотехнологічні інструменти допомагають висікти з них вироби будь-якої форми, розміру, складності та кількості. Більш того, у нас кожна одиниця проходить ретельний контроль якості. У свою чергу, це виключає ймовірність появи навіть найменших дефектів. Тому при вашому бажанні ми з радістю розробимо проект по вашому ескізу і параметрам. Або запропонуємо на вибір широкий каталог типових виробів. А потім підберемо відповідні матеріали, виготовимо, доставимо на об’єкт точно в строк і змонтуємо на століття!

Характеристика:

  1. Клас природної радіації 1 клас
  2. Об’ємна вага 2670 кг / м3
  3. Водопоглинання 0,22%
  4. Міцність на стиск 160 MPa
  5. Стираємість 0,27 г/см2