Граніт КАПУСТИНСЬКИЙ

 / ROSSO SANTIAGO

Родовище: Україна

Колір: червоний

Category:

Процес виконання замовлення

 Червоний граніт Капустинський «Rosso Santiago» родом з Капустинського родовища Кіровоградської області. Тим часом одного з найбільших в Україні. Безумовно його соковитий червоно-помаранчевий колір виграшно контрастує з розсипом сіро-чорних включень. А чіткий малюнок проступає максимально рельєфно через великих зерен. Ну а в відполірованому вигляді гладка поверхня буде приємна на дотик. А глянсовий блиск «проявить» сіро-чорні включення, створюючи перламутровий ефект. Шорстка ж поверхню буде виглядати досить фактурно.

Далі, відомі своєю міцністю микроклин, плагіоклаз, кварц і біотит забезпечують йому такі якості. Це твердість, довговічність, термостійкість і відштовхування рідин і кислот. А також зносостійкість, стійкість до ультрафіолету і простота в догляді. Більш того, в його складі немає токсинів – він екологічно чистий до межі. На додаток, він належить до першого класу радіаційної безпеки. Тому його спокійно використовують всюди, починаючи від інтер’єрів житлових приміщень, до міських парків, скверів, площ. А полірований варіант вкрай популярний для виготовлення плиток мощення, підвіконь, стільниць, барних стійок, камінних порталів.

Власне виробництво GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує вам ознайомитися з величезним асортиментом товарів з даного сорту на будь-який смак. Однак, якщо вам не вдалося знайти «той самий», ми з радістю реалізуємо ваш креслення! Адже наша продукція відрізняється високою якістю, самобутнім дизайном і, до того ж, оптимальними цінами. А команда досвідчених фахівців з радістю виконає професійний монтаж на вашому об’єкті так, що виріб буде радувати не одне покоління вашої родини! До того ж, даний сорт однаково інтригуюче буде виглядати як в масштабі, так і на невеликих поверхнях виробів.

  • Сходи і сходи з граніту Капустинський
  • Бруківка з граніту Капустинський

Характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2700 кг / м3
  3. Водопоглинання: 0,22%
  4. Міцність на стиск: 165 MPa
  5. Міцність при згині: 18 MPa
  6. Стираємість: 0,48 г / см2