Граніт ЧОВНОВСЬКИЙ

Процес виконання замовлення

 Граніт Човновський “Chovnovske” родом з найбільшого родовища Житомирської області. Цей високоміцний зеленуватий граніт з темно-сірим відливом відрізняється надзвичайною щільністю. А колір середніх зерен-включень варіюється від бежевого до смарагдового і навіть коричневого.

 Перш за все, за технічними характеристиками, це кращий матеріал для будівництва і промисловості. До слова, в цих сферах даний зелений граніт вже завоював собі відмінну репутацію. Він добре протистоїть фізичному тиску, ударів і механічних навантажень. Тобто, він буде служити довго і без деформування в місцях з високою прохідністю людей. Крім цього, його водопоглинання майже рекордна – 0.2-0.5%! Та й цикли заморожування і відтавання, а також спека і мороз йому дарма. Більш того, за складом він екологічно чистий і відноситься до 1 класу природної радіації. Тому застосовується скрізь – у внутрішній (підлогове і настінне покриття). І зовнішній обробці (фасади цоколя, парапети, огорожі). А також в облаштуванні садово-паркових зон, двориків, міських площ і їм подібних. Не менш вражаюче виглядають всілякі вироби у вигляді стільниць, підвіконь, балясин, барних стійок і журнальних столиків. І інших декоративних прикрас.

Камнеобробний завод GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує вам придбати цей чудовий сорт від заводу-виробника. По-перше, ми гарантуємо високу якість за оптимальну ціну. У нас ви можете придбати будь-який виріб, представлене в асортименті. Так само як і великоформатні слябів, плити мощення, облицювальну плитку та інше. По-друге, професіоналізму наших фахівців немає рівних в каменеобробному сегменті вітчизняного ринку. І нарешті, ми дуже цінуємо авторський підхід. Тому з радістю втілимо ваше саме незвичайне дизайнерське рішення!

Характеристика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2700 кг/м3
  3. Водопоглинання: 0,2-0,5%
  4. Міцність на стиск: 90-120 MPa
  5. Стираність: 0,45 г/см2