Барна стільниця з каменю

1,800.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Барна стільниця з каменю додає візуальної привабливості будь-якого будинку або офісу. В незалежності від того, подаєте ви коктейлі і закуски, або ж використовуєте для сніданків і вечерь. Безумовно, створення потрібної атмосфери і енергії для вашої барной зони, ось що зробить його бажаним місцем зустрічі для друзів або клієнтів. Перш за все, вибір правильного матеріалу для барної стільниці важливий для досягнення стилю і функціональності, про які ви мрієте. Величезна різноманітність натуральних каменів, представлених в нашому каталозі здатне вписатися в будь-який інтер’єр. Від сучасного до класичного. Крім того, необхідно передбачити такий важливий елемент, як обробка поверхні стільниці з каменю. Їх види:

  1. Полірування поверхні. Цей вид глянцевому обробки найпопулярніший.
  2. Шліфована обробка. Для цього виду характерна матова поверхня. І цей тренд набирає обертів.
  3. Термообробка. Характерна шорсткою поверхнею.

Різноманітність кольорової палітри граніту є для різних дизайнерських рішень. Що робить його універсальним для будь-якого приміщення. Незалежно від того, який у вас дизайн інтер’єру, будь то розслабляючий домашній або ресторан, барна стійка з граніту ідеально підходить для будь-якого застосування. Оскільки граніт – натуральний камінь, кожна плита справді унікальна. А це означає, що ні у кого не буде такого ж вироби, як у вас. Звичайно, довговічність граніту також робить його привабливим вибором. Особливо для барів з інтенсивним рухом, таких як ресторани і готелі. Крім цього, граніт вимагає мінімального догляду, що робить його ще більш популярним покриттям.

Наша команда фахівців пропонує повний спектр послуг з виготовлення барной стільниці з каменю. Великий вибір граніту і мармуру, виїзні виміри, виготовлення виробу на високотехнологічному обладнанні. До того ж, доставку і монтаж, з гарантією якості. Дізнатися орієнтовну вартість або більш детальну інформацію Ви можете, зателефонувавши нам!