Умивальники з зеленого мармуру

Процес виконання замовлення

Мармур, яким мільйони років, є одним з найбільш елегантних творінь в історії. Тим часом, цей натуральний камінь може містити пісок, оксиди заліза, кварц та інші мінерали. Перш за все, уумивальники з мармуру, це міцність і довговічність. До того ж, умивальників можна надати найрізноманітніші форми і вибрати будь-який колір мармуру. Безсумнівно, такі мармурові вироби – шикарні елементи для вбиральні. Які підвищують статус і вартість майна. Умивальники з зеленого мармуру Verde Guatemala встановлювалися в одному з офісів бізнес-центру Торонто в Києві.

Для початку, при виборі мармурових умивальників, необхідно продумати, як форма, колір і обробка доповнять інші сантехнічні прилади та аксесуари. Крім того, визначте розмір, форму і тип установки. Наприклад, на стільницю, в поглиблення, або кріплений до стіни. Далі, оцініть вимоги до технічного обслуговування, включаючи можливу необхідність періодичного нанесення захисного покриття. Незахищений мармур має привабливу матову поверхню, але легше забарвлюється. При правильному догляді вироби з натурального мармуру будуть служити вічно.

Команда фахівців в GRANIT-MRAMOR COMPANY виготовляє умивальники з мармуру будь-якої форми і забарвлення каменю. Здійснюємо доставку та монтаж в усі міста України. Телефонуйте нам!

 

.