Монтаж гранітних сходів

1,450.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Монтаж гранітних сходів з червоного граніту Капустянського родовища проводився в Київській області. Додатково ступені оброблені термо-смугами проти ковзання.

Облицювання ступенів гранітом

Робоча поверхня сходинок з граніту може бути виконана в різних варіантах обробки: 

  • Полірована. Застосовується в основному для монтажу всередині приміщень, оскільки є досить слизькою при попаданні вологи. Зовні вони використовуються вкрай рідко, тільки з естетичною метою. 
  • Гранітна щабель із застосуванням термообробки. Використовується для зовнішнього облицювання ступенів на ганку. Такі ступені кілька шорсткі, тому є більш безпечним і прийнятним варіантом на відкритих місцевостях при мокрому снігу і дощу.
  • Гранітна комбінована щабель є вдалим поєднанням полірованої ступені з термообработанной смугою. Вона володіє одночасно всіма перевагами термооброблених і полірованих ступенів. Тому її можна застосовувати для зовнішнього облицювання на ганку. Крім кращих властивостей термооброблених ступенів, вона ще має і більш привабливий зовнішній вигляд.

Тим часом, замовити монтаж гранітних сходів у заводу-виробника GRANIT-MRAMOR COMPANY Ви можете в нашому офісі. Розташованому за адресою: м.Київ, пер.Моторний 19А. Або просто зателефонуйте за номером +38 (068) -777-88-01. Будемо раді бачити Вас нашим клієнтом!