Мармур ROSALIA LIGHT

Category:

Процес виконання замовлення

 Мармур «Rosalia Light» – це турецька бежевий мармур з тонкими прожилками. Звичайно, його відтінок може коливатися від світло-рожевого до темно-бежевого. Однак візитною карткою сорти є рожевий відтінок. А унікальний візерунок з переважно бордових прожилок, розгалужуються по поверхні. Перш за все, завдяки спокійному, лаконічному кольору частіше його застосовують для настінного і підлогової облицювання зон відпочинку – віталень, спалень, дитячих кімнат. Далі, його витонченість також прекрасно використовують для виготовлення лаконічних стільниць у ванну або на кухню. А також підвіконь та мармурових сходинок з балясинами і перилами. Адже він не тільки гармонізує простір, але і володіє непоганою міцністю.

До того ж завдяки високій зносостійкості, не вбирає вологу і не вигоряє на сонці. Тому зовнішні підвіконня і вуличні каміни, облицювання плиткою, що не вигорить і не зіпсуються від опадів. А покриття в зонах з інтенсивним рухом (підлоги, сходи та марші) прослужать довгий термін без зміни зовнішнього вигляду. Так як стійкість до механічних навантажень не дозволить матеріалу деформуватися. У тому ж дусі, ударостійкість допоможе не боятися щодня готувати їжу на стільниці з даного сорту. Та й дрібні подряпини чудово піддаються поліровці. На закінчення, його світлий теплий відтінок візуально збільшить приміщення і привнесе в нього затишне відчуття дому. До всього іншого, вологостійкість дозволяє використовувати його в приміщеннях з високою вологістю. З цієї причини, на своїй батьківщині Туреччини цей сорт тривалий час використовувався саме для обробки турецьких лазень. І тільки потім розширив свою сферу застосування до зовнішнього і внутрішнього облицювання приватних будинків і квартир.

Виробництво GRANIT-MRAMOR COMPANY володіє всім необхідним для виготовлення високоякісних виробів. По-перше, кращими фахівцями. По-друге, новітнім цифровим обладнанням. І нарешті, власним виробництвом, яке дозволяє нам радувати вас доступними цінами!