Мармур MILAS LEYLAK

Category:

Процес виконання замовлення

  Мармур Milas Leylak – це оригінальний білий мармур з Туреччини поблизу села Мілас. В першу чергу, його неповторність полягає в малюнку. Адже мармурова плитка з цього сорту відрізняється хаотичної, але строгою геометрією смуг, буквально «прорізають» поверхню. Тож не дивно, що таке забарвлення створює ефект «битого скла». Більш того, для прожилок характерний соковитий графітовий відтінок, який створює контраст з білим фоном. Таким чином, об’ємність візерунка можна назвати відмінною рисою даного каменю. Це означає, що в декоративному відношенні він надзвичайно цінний.

Однак і технічні характеристики мармуру відповідають високим стандартам. По-перше, довговічність і зносостійкість дозволяють використовувати його не тільки всередині, а й зовні. Отже, його широко застосовують при зовнішньої і внутрішньої облицювання готелів, виставкових залів, торгових і бізнес центрів, театрів, бібліотек, аеропортів, вокзалів та інших місць з високою прохідністю. По-друге, мінімальне вологовбирання і вогнетривкість дозволяють використовувати його в безпосередній близькості до вогню і воді. Це означає, що стільниці, що примикають до плит, або облицювання камінів будуть у повній безпеці від загоряння. А раковини, настінна і підлогова облицювання в ванні не вберуть вологу. Таким чином, ризик утворення цвілі і грибка – виключений. Ну а такі прикраси, як кам’яні мозаїки, мармурові сходи з балюстрадою, колони, арки, столи і столики додадуть оригінальності будь-якого стилю інтер’єру і екстер’єру. До того ж, екологічна чистота каменю привнесе в житлове приміщення подих природи, легкість і елегантність.

Виробництво GRANIT-MRAMOR COMPANY володіє всім необхідним для виготовлення високоякісних виробів. По-перше, кращими фахівцями. По-друге, новітнім цифровим обладнанням. І нарешті, власним виробництвом, яке дозволяє нам радувати вас доступними цінами!

  • Стільниця з мармуру MILAS LEYLAK
  • Підвіконня з мармуру MILAS LEYLAK
  • Сходи з мармуру MILAS LEYLAK
  • Плитка з мармуру MILAS LEYLAK
  • Камін з мармуру MILAS LEYLAK