Мармур MARMARA

Category:

Процес виконання замовлення

 Мармур «Marmara» – це унікальний смугастий білий мармур родом з Туреччини. З точки зору зовнішнього вигляду, він має середньозернисті структуру і рівномірний фон. Який пронизують паралельні горизонтальні сіро-блакитні прямі. Звичайно, такий незвичайний малюнок, створений графітом, що входять до складу, додасть ефектності будь-якого виробу. Крім того, серед підвидів цього сорту розрізняють «Marmara equator» з чітко промальовані поздовжніми смужками і «Marmara extra» з більш плавними переходами.

Далі, цей камінь має дуже високі фізико-хімічними та експлуатаційними показниками. Найголовніше, це воістину надійний матеріал для оформлення інтер’єрів житлових і комерційних приміщень. По-перше, його водопоглинання становить до 0,5%. Що робить його ідеальним варіантом для облицювання ванних кімнат, бань, СПА, а також раковин і прилеглих до них стільниць на кухні. По-друге, він має гарну міцність і зносостійкість. Тому плитка з нього буде служити дуже довго без зміни зовнішнього вигляду. Що особливо важливо в зонах з високою прохідністю (підлоги прихожих, сходи). А пожежна безпека дозволить зробити чудове «обрамлення» вашому каміну. По-третє, в інтер’єрі він буде мати гарний вигляд на стінах – цілком або як фрагмент панно або мозаїки. А жаро- і морозостійкість дозволяють застосовувати його не тільки всередині приміщень, а й зовні.

Імпортер мармуру GRANIT-MRAMOR COMPANY пропонує вам ознайомитися з широким асортиментом каменю. Крім цього, ми робимо вироби з мармуру будь-якої складності. Більш того, наша продукція відрізняється високою якістю, самобутнім дизайном і, до того ж, оптимальними цінами. А команда досвідчених фахівців з радістю виконає професійний монтаж на вашому об’єкті так, що виріб буде радувати не одне покоління вашої родини!