Кам’яна стільниця для барбекю

1,750.00 за м/п

Процес виконання замовлення

Ваша нова кам’яна стільниця для барбекю буде виглядати приголомшливо. Але як змусити її так виглядати? Ми рекомендуємо з усього асортименту натуральних каменів вибрати саме граніт. Цей природний камінь має велику щільність і не пористою структурою. Саме ці властивості роблять граніт кращим рішенням для екстер’єру. Тоді стільниці ні загрожувати плями залишені від таких продуктів, як червоне вино або каррі.

Звичайно, добре якщо над кам’яною стільницею для барбекю є дах або навіс. Безумовно, це значно подовжить термін експлуатації. Тоді, від сонця не зміниться колір, а дощ, град і сніг не впливатимуть на вашу стільницю з граніту. Той факт, що граніт може витримувати екстремальні температури, не означає, що залишати стільниці на відкритій кухні на сонці – хороша ідея. До середини дня спекотного літнього дня поверхню вашої гранітної стільниці буде гарячої на дотик. Використовуйте навіс, парасольку або інший варіант, який закриє якомога більше поверхні стільниці. Також, це дозволить більш комфортно стояти або сидіти біля стільниці.

Крім цього, взимку мінімізація впливу снігу і мокрого снігу допоможе продовжити термін служби гранітних стільниць на літній кухні. Безсумнівно, найбільша проблема для людей, які живуть в географічних районах, схильних до чотирьох сезонах різної погоди. Це постійні цикли замерзання і відтавання. При цьому, стискають і розширюються процеси можуть викликати тріщини в штучному камені. Наприклад, якщо на вашій стільниці для барбекю є місце для раковини. Те металева раковина, схильна до таких перепадів. І звичайно цей процес вплине на всю поверхню. Але, міцність граніту не підвладна таким перепадів. Ці прості поради допоможуть в обслуговуванні, і продовжать термін служби ваших стільниць для барбекю.

У нашому каталозі ви можете вибрати що цікавить вас колір граніту. Або ж, приїхавши особисто на виробництво-склад в Києві. До того ж, так ви наочно побачите процес виготовлення кам’яної стільниці.