Гранітна стільниця з вбудованою мийкою гранітної стає все більш популярною для кухні. Як ви напевно, здогадалися, вбудована мийка – це раковина і стільниця в одному. Зазвичай виготовляються з одного виду каменю. Установник приєднує раковину до стільниці під час монтажу. Мийка складається з декількох частин, які з’єднуються спеціальними складами. Так само, фахівець приділяє особливу увагу тому, щоб вона виглядала безшовної. В результаті виходить гладкий зовнішній вигляд. Той факт, що гранітна стільниця з мийкою виглядають цілісними, безумовно робить їх в центрі уваги дизайну кухні. 

Вбудовані раковини особливо підходять для сучасних кухонь і ванних кімнат. Але, варто ретельно вибирати матеріал. Наприклад, мармур і бетон мають більш пористу структуру і можуть легко фарбуватися. Ви можете отримати плямисту і непривабливу раковину. Що б уникнути цього, необхідно регулярно покривати раковини захисними засобами. Але, таке обслуговування може бути обтяжливим. Тому, для стільниці з мийкою з того ж каменю, ми рекомендуємо використовувати тільки граніт. Довговічність і легкість догляду гарантовані.

Де замовити гранітну стільницю з мийкою?

Вбудовані мийки з граніту – це привабливий і модний варіант для сучасної кухні, у якого є безліч плюсів. Команда GM Company допоможе вам зробити правильний вибір. Ми є експертами у виготовленні і установці стільниць з граніту і мармуру. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте найкращу якість продукції і послуг. На нашому складі в Києві ви можете вибрати потрібний вам колір граніту або просто перейдіть на сайті в розділ – каталог граніту.

Після того, як ви вибрали колір каменю, ми надамо вам безкоштовну професійну консультацію по дизайну і розцінки. Якщо ви не можете надати точний креслення стільниці, наш фахівець приїде і зробить завмер. У нас також є можливість швидкого виготовлення. Крім цього, ми виробляємо доставку та монтаж. Зателефонуйте нам або надішліть запит через наш сайт, щоб почати роботу!