Граніт КОРНІНСЬКИЙ

/ LEOPARD

Родовище: Україна

Колір: сірий

Category:

Процес виконання замовлення

 Граніт Корнінський “Leopard” з Житомирської області названий так через вражаючої схожості з малюнком шкури леопарда. Теплий темно-сірий відтінок і рожево-коричневі плями якнайкраще підкреслюють великі зерна фактури. Вони є включеннями плагиоклаза, мікрокліна, буттям і інших мінералів. А польовий шпат надає йому майже глянцевого блиску. Що створює цікаве поєднання формальної строгості і первозданності дикої природи. А експлуатаційні показники забезпечують надійність виробів з цього сірого граніту на довгі роки. Він настільки твердий і зносостійкий, що по міцності поступається лише кварцитів і кристалів. Також він не вбирає рідину, гази, запахи, не вивітрюється і не вицвітає. А стійкість до заморожування і відтавання при мінімальному водопоглинанні дозволяють йому стійко переносити всі примхи погоди.

Більш того, граніт Корнинський чудово піддається обробці. Через усіх цих факторів його активно застосовують у всіх сферах будівництва та декорування. Наприклад, у вигляді бруківки та бордюрів він приверне увагу своєю надзвичайною забарвленням. Як облицювання фасадів, цоколів і парадних ступенів будівель – прослужить довго і додасть статусного лиску. До того ж, він додасть неординарності і невеликим елементам. Наприклад, плямистий підвіконня через квіткових рослин буде виглядати, як леопард, що причаївся в кущах. Візерунки колон і камінів можна буде розглядати нескінченно. А на рябих робочих зонах для приготування їжі (столах, стільниці, покриттях каміна-барбекю) дрібні плями і бризки просто не будуть помітні. До того ж, простий догляд довершить задоволення від використання таких виробів.

На камнеобробному підприємстві GRANIT-MRAMOR COMPANY ви можете ознайомитися з широким асортиментом продукції з сірого граніту. А якщо вам захочеться внести власні корективи – ми з радістю допоможемо вам знайти «ту саму» родзинку на ваш смак. Яку ми реалізуємо точно, якісно і в строк.

Технічна характеритика:

  1. Клас природної радіації: 1 клас
  2. Питома вага: 2730 кг/м3
  3. Водопоглинання: 0,31%
  4. Міцність на стиск: 190 MPa
  5. Міцність при згині: 29 MPa
  6. Стираємість: 0,35 г/см2